she e-project.. sheep project... everything but jewelry

Targi Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

In sheeproject on 3 marca 2009 at 11:50

targi-sztuki-i-przedmiotow-artystycznych1

Targi Sztuki i Przedmiotów Artystycznych przeznaczone są dla twórców znanych i dla debiutantów.

Wśród wystawców znajdą się artyści indywidualni, a także galerie sztuki, firmy zajmujące się sprzedażą artykułów dekoracyjnych, ręcznie wykonana biżuteria, oryginalna odzież, prace z zakresu malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, ręcznie malowane szkło i porcelana, ozdoby z drewna, kowalstwo artystyczne, witraże, metaloplastyka, tkactwo, haft… no i oczywiście Sheeproject oraz Pracownia Mozaiki.

Prace wystawione przez artystów będą mogły trafić do rąk gości Targów. Oferta wystawców adresowana jest do osób, które pragną swobodnie obcować ze sztuką, dla wszystkich, którzy szukają oryginalnych przedmiotów oraz niezwykłej biżuterii, w dobrym stylu. Dla artystów wystawców, na pewno będzie to niepowtarzalna okazja, do zapoznania się z gustami oraz oczekiwaniami szerokiej publiczności.

Targi Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbędą się w dniach 14-15 marca 2009 w godzinach 10-19, w Warszawie, w gmachu Hali Sportowo-Widowiskowej Warszawianka, przy ul. Puławskiej 101. W imieniu własnym i organizatorów Targów serdecznie zapraszamy.

naszrazem1muzdrew


Reklamy
%d blogerów lubi to: